Duch na wakacjach 2015

duchW Centralnym Banku Pomysłów ZHP pojawiła się bardzo ciekawa duchowa propozycja na wakacje – ewangelia i rozważania na każdy dzień lipca i sierpnia autorstwa ks. hm. Mateusza Kubiaka z Hufca Poznań ZHP.

Wakacje to czas w ciągu roku harcerskiego, kiedy zapominamy o codziennych sprawach. Szkoła, uczelnia, praca stają się odległą rzeczywistością. Te dwa letnie miesiące są pełne przygód i niezwykłych zdarzeń. Jest to po prostu czas obozowych dni, harcerskiej przygody. Letnie miesiące to także czas dla DUCHA NA WAKACJACH. Moment, w którym mamy możliwość pobycia sami ze sobą w ciszy leśnej gęstwiny, szumie pól i zieleni łąk. Ten mały zbiór fragmentów Ewangelii na każdy dzień oraz rozważań jest po to, aby także DUCH, a nie tylko DRUH przeżył wakacyjną przygodę…

Zachęcamy do pobierania 🙂